Tca Kimyasal Peeling Kullanımı

Nasıl Uygulanır ?

Tca Peeling solüsyonu uygulanacak olan bölge öncelikle ılık su ile temizlenir. Kurulanan bölgeye Tca Peeling solüsyonu kulak çöpü ile uygulanır.
Tca Peeling solüsyonu uygulandıktan sonra 1 dakika beklenir ve ardından sonlandırıcı solüsyon uygulanır 4 dakika beklenir. Ardından uygulama yapılan bölge ılık su ile tekrar temizlenir. Ayda 1 Kez Uygulanır.
4-6 seans uygulama yapılması yeni cildin oluşması için yeterlidir.
Belirtilen kullanımın dışında uygulama yapmak cildi yorar ve tahriş eder.

TÜM ASİT ÇEŞİTLERİ UZMAN KULLANIMI İÇİNDİR.

Müşteriler; ürün veya ürünlerin profesyonel kullanım amaçlı olduğunu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satın almaya ilişkin onayı verdiğini, ürün kullanımı sonucu oluşabilecek durumlar için SATICIYI sorumlu tutamayacağını kabul ve beyan eder.

ALICI sitede satılan profesyonel kullanım (uzman doktor- güzellik uzmanı-profesyonel kullanıcı-ar ge-deney-) için satılan ürünleri uzman uygulaması amacıyla alır. internet sitemiz ve şirketimiz uygulama sonunda oluşabilecek durumlardan sorumlu tutulamaz. Sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Ürünler Uzman Kullanımı içindir. Gelişim çağını tamamlamamış kişiler, Hastalar, Hamile kadınlar ve Cilt sorunu olanlar TCA Ürünlerini Kullanamazlar. Ürünler hiçbir surette ilaç değildir. Kimyasal peeling yani soyma işlemi için kullanılan asittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp chat